Microsoft Office 2019 Home & Business

Rychlé doručení
1 790 Kč –11 %
Office 2019 Home and Business ESD
1 790 Kč –11 % 1 590 Kč
Doručení do 10 minut

Druhotná elektronická licence kancelářského balíku Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele (Home and business), určená pro 1 zařízení se systémem Windows 10 a Windows 11. Časově neomezená, dále přenositelná, multijazyčné (včetně CZ)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microsoft Office 2019 Home & Business (pro domácnosti a podnikatele)

Elektronická licence kancelářského balíku Microsoft Office 2019 Home and Business, určená pro 1 zařízení s Windows 10, nebo Windows 11.

Trvalá přenosná licence v češtině

microsoft-office-home-bussiness

Word 2019 je oblíbený editor textových souborů Doc, Docx, ale podporuje také další formáty. Vylepšená technologie detekce pravopisných a gramatických chyb a nástroj Microsoft Translator poskytnou skvělou podporu vašemu psaní, takže vaše dokumenty budou vždy v reprezentativní kvalitě, bez ohledu na jazyk, ve kterém píšete. 

Excel 2019 vám pomůže snadno spravovat různé typy a množství dat. Vytvářejte tabulky a využijte tento program pro přeměnu svých dat do úchvatných dokumentů. Vhodný pro účetnictví a další matematické výpočty.

 Použijte PowerPoint 2019 pro prezentaci vašich fotografii, byznys nápadů, plánů nebo zpráv profesionálním a atraktivním způsobem. Podtrhněte vaše příběhy a nápady nádherným designem, bohatými animacemi, speciálními efekty nebo 3D objekty a ikonami, které zapůsobí nejen na vaše přátele, ale i obchodní partnery. 

Outlook 2019 je nejlepším programem pro správu a sledování e-mailů, kontaktů, úkolů a soukromých či skupinových kalendářů. Poskytuje jak tradiční, tak nové mocné nástroje, které učiní vaši práci ještě efektivnější. Jednou z nových vymožeností je funkce Focused Inbox, která rozděluje vaše přijaté zprávy do sekce Prioritní, kde se shromažďují nejdůležitější e-maily, a do sekce Jiné, kde se nachází méně relevantní pošta.

Výhodne-licence.cz Microsoft office

Zakoupením obdržíte:

  • Elektronickou licenci (ESD)
  • Odkaz ke stažení instalačních souborů
  • Doklad o nabytí (Fakturu)
  • Technická podpora při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky:

  • 2 GHz, dvoujádrový nebo rychlejší procesor
  • 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
  • 4 GB volného místa na pevném disku
  • Operační systém: Windows 10, Windows 11

Můžete také zakoupit:

windows10 (1)

office2021

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Office 2019
Jazyk software: Multijazyčné, včetně CZ
Způsob doručení: Elektronicky
Původ licence: Druhotná licence
Záruka: 12 měsíců
Operační systém: Windows 10, Windows 11
Způsob aktivace:: Online / telefonicky