Pomoc s instalací nebo aktivací na dálku

Pokud potřebujete odbornou pomoc s instalací nebo aktivací zakoupeného software, můžete se na nás obrátit a rádi Vám program nainstalujeme, nebo aktivujeme za Vás.*

Odborná instalace, nebo aktivace je v ceně produktu

O bezpečnost Vašich dat a Vašeho soukromí strach mít nemusíte, veškerou práci našeho operátora uvidíte na obrazovce Vašeho počítače a připojení můžete kdykoli ukončit jedním kliknutím. Námi využívaný program DW-Service se neinstaluje, po ukončení technické podpory nezanechává žádné stopy a není tedy možné další připojení. 

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ, ŽE CHCETE VYUŽÍT NAŠI VZDÁLENOU POMOC?

  • Napište nám na email, s čím potřebujete pomoci a domluvte si termín vzdáleného připojení. Pro ověření si prosím připravte číslo faktury k zakoupenému softwarovému produktu.
  • Jakmile si dohodnete termín vzdálené podpory, proveďte před tímto termínem následující kroky:

 

  1. Stáhněte si aktuální verzi asistenčního programu zde
  2. Spusťte stažený soubor
  3. Zvolte "Run" a poté "Next"

dw_1

 

V dalším kroku nám prosím napište Vaše User a Password na email info@vyhodne-licence.cz

Nyní program NEVYPÍNEJTE a počítač NEPOUŽÍVEJTE - vyčkejte na připojení technické podpory.

dw_2

Jakmile bude vše hotovo, program můžete jednoduše zavřít tlačítkem "Close". Program se neinstaluje, po vypnutí nezanechává žádné soubory ve Vašem zařízení a již není možné se k zařízení připojit. 


*Instalace operačního systému Windows nelze vzhledem k technickým možnostem udělat za Vás. Ke každému produktu ale zasíláme také instalační manuál, nebo lze využít doporučený servis.