Microsoft Office 2013

1 položek celkem
Office 2013 Home and Business ESD
Microsoft Office 2013 Home & Business Elektronická licence
Rychlé doručení
Doručení do 10 minut
OFF2013HB

Druhotná elektronická licence kancelářského balíku Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele (Home and Business), určená pro 1 zařízení. Časově...

 
749 Kč
(619 Kč bez DPH)
Detail

Nabízíme ověřené druhotné softwarové licence balíku Microsoft Office 2013. Jedná se o nejstarší balíček kancelářského softwaru vyvíjený společností Microsoft, který máme v nabídce. Podporuje starší operační systémy Windows Xp, Windows Vista a Windows 7. Zahrnuje například textový editor Word, program pro tvoření prezentací PowerPoint nebo tabulkový software Excel. Vyšší balíčky také Outlook, Access, Skype, nebo Publisher. V současnosti jde o vůbec nejrozšířenější kancelářské aplikace, které spustíte takřka kdekoliv. Jedná se o starší verzi z roku 2013, nejnovější verzi Microsoft Office 2021 naleznete zde.

Verze je kompatibilní se systémy Windows 7Windows 10 a Windows 11

Microsoft Office 2013 domácnost a studenti

Microsoft Office pro studenty a domácnosti (Office Home & Student 2013) je nejlevnější, ale tak nejmenší verzí kancelářského balíku. který obsahuje trojici těch nejpoužívanějších programů. Word pro úpravu dokumentů, PowerPoint pro tvorbu prezentací a Excel sloužící k vytváření přehledných tabulek, jež využívají i celou řadu užitečných matematických funkcí. Vhodný pro domácnosti, studenty, důchodce a běžnou kancelář.

Microsoft Office 2013 domácnost a podnikání

Microsoft Office pro domácnosti a podnikatele nabízí k základnímu balíčku také emailového klienta Microsoft Outlook, který slouží nejen k odesílání a přijímání emailů, ale také podporuje kalendář.