Microsoft Office 2021 Professional Elektronická licence

Rychlé doručení
1 990 Kč 1 645 Kč bez DPH
Doručení do 10 minut

Licence kancelářského balíku Microsoft Office 2021 Professional (Plus), určená pro 1 zařízení se systémem Windows 10 a Windows 11. Časově neomezená, dále přenositelná, multijazyčné (včetně CZ).

Detailní informace

Cena včetně technické podpory
Cena včetně technické podpory
Ověřený prodejce software
Ověřený prodejce software

Držitel ocenění Heureka partner

Potřebujete poradit s výběrem?
Potřebujete poradit s výběrem?

Detailní popis produktu

Microsoft Office 2021 Professional (Plus)

Pořiďte si elektronickou licenci kancelářského balíku Microsoft Office 2021 Professional (Plus), určenou pro 1 PC s Windows 10 nebo Windows 11.

Trvalá přenosná licence v češtině s on-line aktivací

microsoft-office-professional

Word 2021 je oblíbený editor textových souborů Doc, Docx, ale podporuje také další formáty. Vylepšená technologie detekce pravopisných a gramatických chyb a nástroj Microsoft Translator poskytnou skvělou podporu vašemu psaní, takže vaše dokumenty budou vždy v reprezentativní kvalitě, bez ohledu na jazyk, ve kterém píšete. 

Excel 2021 vám pomůže snadno spravovat různé typy a množství dat. Vytvářejte tabulky a využijte tento program pro přeměnu svých dat do úchvatných dokumentů. Vhodný pro účetnictví a další matematické výpočty.

 Použijte PowerPoint 2021 pro prezentaci vašich fotografii, byznys nápadů, plánů nebo zpráv profesionálním a atraktivním způsobem. Podtrhněte vaše příběhy a nápady nádherným designem, bohatými animacemi, speciálními efekty nebo 3D objekty a ikonami, které zapůsobí nejen na vaše přátele, ale i obchodní partnery. 

Outlook 2021 je nejlepším programem pro správu a sledování e-mailů, kontaktů, úkolů a soukromých či skupinových kalendářů. Poskytuje jak tradiční, tak nové mocné nástroje, které učiní vaši práci ještě efektivnější. Jednou z nových vymožeností je funkce Focused Inbox, která rozděluje vaše přijaté zprávy do sekce Prioritní, kde se shromažďují nejdůležitější e-maily, a do sekce Jiné, kde se nachází méně relevantní pošta.

V Accessu 2021 můžete snadno a rychle vytvářet podnikové aplikace – buď ze šablon, nebo úplně od začátku. Access nabízí širokou škálu intuitivních nástrojů pro navrhování aplikací, pomocí kterých můžete vytvářet atraktivní, vysoce funkční aplikace ve velmi krátkém čase. Můžete také snadno vytvářet svoje vlastní databázové aplikace ve formátech, které slouží vaší firmě nejlépe

Publisher 2021 dokáže vytvářet vizitky, formuláře, ale také prezentace a webové stránky. Ke tvorbě webových stránek a prezentací uživatel nemusí umět programovat nebo znát značkovací jazyk HTML (který je pro tvorbu www nezbytný) – vše se vytváří pomocí textových polí, do kterých uživatel vkládá obrázky a text.

Zakoupením obdržíte:

  • Elektronickou licenci (ESD)
  • Odkaz ke stažení instalačních souborů
  • Doklad o nabytí (Fakturu)
  • Technická podpora při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky:

  • Procesor dvoujádrový 1,6 GHz
  • 2 GB RAM (32 bitů) nebo 4 GB RAM (64 bitů)
  • 4 GB volného místa na pevném disku
  • Operační systém: Windows 10, Windows 11

Můžete také zakoupit:

windows11 (1)

balicky-windows-office

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Office 2021
Jazyk software: Multijazyčné, včetně CZ a
Operační systém: Windows 10, Windows 11
Způsob doručení: Elektronicky
Původ licence: Druhotná licence
Záruka: 12 měsíců
Verze:: 32 a 64 bit
Technická podpora: V ceně
Délka předplatného: Trvalé