Microsoft Office 2013 Home & Business Elektronická licence

Rychlé doručení
749 Kč 619 Kč bez DPH
Doručení do 10 minut

Druhotná elektronická licence kancelářského balíku Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele (Home and Business), určená pro 1 zařízení. Časově neomezená, dále přenositelná, multijazyčné (včetně CZ)

Detailní informace

Cena včetně technické podpory
Cena včetně technické podpory
Ověřený prodejce software
Ověřený prodejce software

Držitel ocenění Heureka partner

Potřebujete poradit s výběrem?
Potřebujete poradit s výběrem?

Detailní popis produktu

Microsoft Office 2013 Home & Business (pro domácnosti a podnikatele)

Druhotná elektronická licence kancelářského balíku Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele (Home and Business), určená pro 1 zařízení. Je vhodný pro domácnosti a vzdělávací instituce. Pomáhá upravovat texty, tabulky, prezentace a e-mailové zprávy efektivním způsobem.

microsoft-office-home-bussiness

Word 2013 je oblíbený editor textových souborů Doc, Docx, ale podporuje také další formáty. Vylepšená technologie detekce pravopisných a gramatických chyb a nástroj Microsoft Translator poskytnou skvělou podporu vašemu psaní, takže vaše dokumenty budou vždy v reprezentativní kvalitě, bez ohledu na jazyk, ve kterém píšete. 

Excel 2013 vám pomůže snadno spravovat různé typy a množství dat. Vytvářejte tabulky a využijte tento program pro přeměnu svých dat do úchvatných dokumentů. Vhodný pro účetnictví a další matematické výpočty.

Využívejte PowerPoint 2013 pro prezentaci vašich fotografii, byznys nápadů, plánů nebo zpráv profesionálním a atraktivním způsobem. Podtrhněte vaše příběhy a nápady nádherným designem, bohatými animacemi, speciálními efekty nebo 3D objekty a ikonami, které zapůsobí nejen na vaše přátele, ale i obchodní partnery. 

Outlook 2013 je nejlepším programem pro správu a sledování e-mailů, kontaktů, úkolů a soukromých či skupinových kalendářů. Poskytuje jak tradiční, tak nové mocné nástroje, které učiní vaši práci ještě efektivnější. Jednou z nových vymožeností je funkce Focused Inbox, která rozděluje vaše přijaté zprávy do sekce Prioritní, kde se shromažďují nejdůležitější e-maily, a do sekce Jiné, kde se nachází méně relevantní pošta.

Zakoupením obdržíte:

  • Elektronickou licenci (ESD)
  • Odkaz ke stažení instalačních souborů
  • Doklad o nabytí (Fakturu)
  • Technická podpora při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky:

  • 1 GHz nebo rychlejší procesor
  • 1 GB RAM (32 bitů) nebo 2 GB RAM (64 bitů)
  • 3 GB volného místa na pevném disku
  • Operační systém: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10, Windows 11

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Office 2013
Jazyk software:: Multijazyčné, včetně CZ
Operační systém:: Microsoft Windows 7 a novější (32/64bit)
Způsob doručení:: Elektronicky
Typ licence:: Druhotná licence
Způsob aktivace:: On-line, telefonicky
Záruka:: 12 měsíců