Microsoft Office 2013 Home & Business Elektronická licence

Rychlé doručení
749 Kč
Doručení do 10 minut

Druhotná elektronická licence kancelářského balíku Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele (Home and Business), určená pro 1 zařízení. Časově neomezená, dále přenositelná, multijazyčné (včetně CZ)

Detailní informace

Výhodná cena na trhu
Výhodná cena na trhu
Nižší cena oproti novým licencím na trhu.
Včetně technické podpory
Včetně technické podpory
Pomůžeme s instalací i aktivací
Trvalá licence
Trvalá licence
Žádné měsíční, ani roční poplatky

Detailní popis produktu

Microsoft Office 2013 Home & Business (pro domácnosti a podnikatele)

Druhotná elektronická licence kancelářského balíku Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele (Home and Business), určená pro 1 zařízení. Je vhodný pro domácnosti a vzdělávací instituce. Pomáhá upravovat texty, tabulky, prezentace a e-mailové zprávy efektivním způsobem.

microsoft-office-home-bussiness

Word 2013 je oblíbený editor textových souborů Doc, Docx, ale podporuje také další formáty. Vylepšená technologie detekce pravopisných a gramatických chyb a nástroj Microsoft Translator poskytnou skvělou podporu vašemu psaní, takže vaše dokumenty budou vždy v reprezentativní kvalitě, bez ohledu na jazyk, ve kterém píšete. 

Excel 2013 vám pomůže snadno spravovat různé typy a množství dat. Vytvářejte tabulky a využijte tento program pro přeměnu svých dat do úchvatných dokumentů. Vhodný pro účetnictví a další matematické výpočty.

Využívejte PowerPoint 2013 pro prezentaci vašich fotografii, byznys nápadů, plánů nebo zpráv profesionálním a atraktivním způsobem. Podtrhněte vaše příběhy a nápady nádherným designem, bohatými animacemi, speciálními efekty nebo 3D objekty a ikonami, které zapůsobí nejen na vaše přátele, ale i obchodní partnery. 

Outlook 2013 je nejlepším programem pro správu a sledování e-mailů, kontaktů, úkolů a soukromých či skupinových kalendářů. Poskytuje jak tradiční, tak nové mocné nástroje, které učiní vaši práci ještě efektivnější. Jednou z nových vymožeností je funkce Focused Inbox, která rozděluje vaše přijaté zprávy do sekce Prioritní, kde se shromažďují nejdůležitější e-maily, a do sekce Jiné, kde se nachází méně relevantní pošta.

Zakoupením obdržíte:

  • Elektronickou licenci (ESD)
  • Odkaz ke stažení instalačních souborů
  • Doklad o nabytí (Fakturu)
  • Technická podpora při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky:

  • 1 GHz nebo rychlejší procesor
  • 1 GB RAM (32 bitů) nebo 2 GB RAM (64 bitů)
  • 3 GB volného místa na pevném disku
  • Operační systém: Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10, Windows 11

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Office 2013
Jazyk software:: Multijazyčné, včetně CZ
Operační systém:: Microsoft Windows 7 a novější (32/64bit)
Způsob doručení:: Elektronicky
Typ licence:: Druhotná licence
Způsob aktivace:: On-line, telefonicky
Záruka:: 12 měsíců